/ Naprawa Pompowtryskiwaczy Bosch – REGENERACJA

Akcja czyszczenia pompowtryskiwaczy – czy czyściłeś już swoje pompowtryski?

Pompowtryskiwacze Regeneracja

Pompowtryskiwacze pozwoliły na uzyskanie większej sprawności silników diesla – zmniejszenie zużycia paliwa, polepszenie szybkobieżności i mocy jednostkowej.

Chodź część ta nie jest uważana za awaryjną, to problemy z nią są dość powszechne.

Dla wielu kierowców, wydatek związany z wymianą pompowtryskiwacza na nowy będzie stanowił spore nadszarpnięcie domowego budżetu. Z pomocą przychodzi tutaj regeneracja pompowtryskiwaczy która pozwala na odzyskanie pełnej sprawności silnika przy znacznie niższym koszcie

Więc jakie korzyści wiążą się z regeneracją pompowtryskiwaczy w naszej firmie?

Oto pięć powodów dla których powinieneś zdecydować się na regenerację w naszym serwisie.

1.Błyskawiczna naprawa

Oferujemy regenerację zarówno wysyłkowo jak i “na miejscu” – ty decydujesz w jaki sposób dostarczysz nam pompowtryskiwacze do naprawy, którą jesteśmy w stanie przeprowadzić –  w większości przypadków – w przeciągu 48 godzin.

2. Kompleksowa diagnostyka.

W Pracowni Mielewczyk nie wierzymy w półśrodki – dlatego twoje pompowtryskiwacze ( regeneracja) poddajemy drobiazgowej diagnostyce. Dzięki ekspertyzie zanieczyszczeń paliwa, możemy określić przyczynę awarii i określić czy istnieje konieczność wymiany pompy i płukania układu paliwowego. Również sam wtryskiwacz  poddajemy gruntownemu badaniu – między innymi – przy użyciu mikroskopu stereoskopowego.

3. Zaawansowana  procedura naprawy

Proces regeneracji pompowtryskiwacza przeprowadzany jest z użyciem najnowoczesniejszych narzędzi dostępnych na rynku. Od wanienki ultradźwiękowej, przez płukanie termochemiczne, do testów i regulacji.

4. Twoje wtryskiwacze jak nowe

Wtryskiwacze poddane regeneracji w naszym serwisie przechodzą przez te same testy, którym poddawane są nowe wtryskiwacze – tuż  po zjechaniu z taśmy produkcyjnej.

Koszt nowego wtryskiwacza jest znacznie wyższy od ceny odnowienia go w naszym warsztacie. Ponadto, znaczna część wtryskiwaczy oferowanych na rynku to te poddane regeneracji – nie masz powodu, żeby przepłacać.

5. Pompowtryskiwacze regeneracja – Roczna gwarancja

Jesteśmy pewni jakości naszych usług – na wszystkie pompowtryskiwacze zregenerowane w naszym warsztacie otrzymują państwo 12 miesięcy gwarancji.

 

Zadzwoń do nas

Naprawa pompowtryskiwaczy Czyszczenie już od 80zł/szt

+48 530 530 150

+48 530 530 250

Pracownia Mielewczyk Rzetelna firma

Polub nas na facebooku

Naprawa wtryskiwaczy Delphi Common Rail