/ Pompy wtryskowe

Ostatnie dwie dekady przyniosły szereg innowacji w silnikach diesla – od nowych typów wtryskiwaczy, przez rozwiązania takie jak pompowtryskiwacze, na zaawansowanych pompach wtryskowych kończąc.

Naprawa pomp wtryskowych

Technologie takie jak Common Rail, pozwoliły na wprowadzenie szeregu usprawnień które przełożyły się na wydajniejszą, cichszą i bardziej ekologiczną pracę silnika, wprowadzonych zostało wiele elementów elektronicznych które pozwalają na dalszą optymalizację wtrysku.

Rozwój technologii pomp paliwa doprowadził również do większego poziomu skomplikowania ich budowy – postęp technologiczny poczyniony na tym polu ułatwia życie kierowcom – ale już niekoniecznie mechanikom – nie w każdym warsztacie możemy doprowadzić do stanu używalności uszkodzone układy najnowszej generacji, nie wymieniając ich – naprawa pomp wtryskowych staje się coraz trudniejszym zadaniem.

Diagnostyka pomp wtryskowych

W Pracowni Mielewczyk posiadamy fachowy sprzęt pozwalający na profesjonalną diagnostykę i naprawę nawet najbardziej skomplikowanych pomp wtryskowych. Korzystając z naszych usług masz pewność że usterki zostaną wykryte i usunięte w możliwie szybkim tempie – przeważnie w przeciągu dwóch dni. Często samo wyczyszczenie pompy jest w stanie zdziałać cuda – ta usługa jest u nas dostępna w promocyjnych cenach. Naprawa pomp wtryskowych firm takich jak Bosh, Delphi, Siemens czy Denso – a także innych, mniej znanych marek  – nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasi mechanicy przeprowadzą szereg procedur testowych mających na celu regulację pompy, a dzięki 12 miesiącom gwarancji na nowe części, możesz być spokojny o dalszą pracę swojego auta.

W Pracowni Mielewczyk, staramy się wymieniać tylko niezbędne części – jeśli będziemy coś w stanie naprawić – zrobimy to! Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować  konkurencyjne ceny.

By zapewnić wam najwyższy poziom usług, przy naprawach pomp wtryskowych i innych komponentów elektronicznych współpracujemy z firmą Elektro-Bip. Dzięki temu, jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi konstrukcjami dostępnymi na rynku. W ramach współpracy zajmujemy się również naprawą sterowników ABS i skrzyni biegów.

Polub nas na facebooku

Moje konto