Rzetelna Firma Pracownia Mielewczyk

Wtryskiwacze w Gdyni!

Naprawiamy wtryskiwacze najtaniej wysyłkowo i na miejscu

Masz pytania? Zadzwoń:

+48 530 530 150

+48 530 530 250

Infolinia Pn – pt. 8:00 – 21:00

Dlaczego już ponad 340 klientów z Gdyni nam zaufało?

Jak się naprawia wtryskiwacze

Jesteśmy doświadczonym zespołem elektroników i mechaników samochodowych. Od wielu lat naprawiamy wtryskiwacze samochodowe korzystając z najnowszego sprzętu firmy Bosch. Obsługujemy klientów z całej Polski, ale ze względu na dogodne położenie większość naszych klientów przyjeżdża do nas z Gdyni. Nasi gdyńscy klienci cenią nas przede wszystkim za:

4 najczęstsze pytania klientów z Gdyni

Naprawa wtryskiwaczy Bosch

Ile trwa naprawa wtryskiwaczy?

Regeneracja kompletu wtryskiwaczy zajmuje kilka godzin – zależy to od rodzaju wtryskiwaczy. Niektóre jesteśmy w stanie naprawić nawet w ciągu 2 godzin!
Zadzwoń i dowiedz się ile czasu zajmie naprawa Twoich wtryskiwaczy.

Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy?

Koszt jest uzależniony od rodzaju wtryskiwacza i niezbędnych do naprawy części. Ceny za usługę kształtują się już od 55 do 180zł za naprawę 1szt wtryskiwacza. Po weryfikacji ustalamy niezbędne do naprawy cześci. Następnie potwierdzamy telefonicznie koszt naprawy i zabieramy się do pracy.

Jak dostarczyć wtryski do naprawy?

Większość klientów wysyła wtryski do naprawy pocztą lub kurierem dzięki czemu kolejnego dnia są już w naszej firmie i możemy zabrać się za naprawę. Do paczki należy dołączyć kartkę z adresem zwrotnym i numerem kontaktowym lub formularz. Zadzwonimy na wskazany numer, gdy paczka do nas dotrze.

Jak dojechać do Pracowni Mielewczyk z Gdyni?

Pracownia wtryskiwaczy mieści się w Redzie. Gdynia jest blisko. Z centrum Gdyni dojazd zajmuje ok 25 minut. 17 km na północ, drogą krajową DK6. W sezonie letnim zachęcamy do skorzystania z dojazdu drogą za Centrum Handlowym Port Rumia i ulicą Obwodową – dzięki temu unikną Państwo korków na Półwysep Helski. Znalezienie naszej siedziby nie przysparza problemów. Spójrz na mapę – centrum regeneracji wtryskiwaczy jest na prawdę blisko:

Zobacz, jak regenerujemy Twoje wtryskiwacze:

Doświadczenie w pracy z najlepszymi

Bosch Denso Siemens Delphi

Polityka prywatności

Chronimy dane Klientów i nie udostępniamy ich firmom zewnętrznym.

Wypełnij formularz

aby otrzymać darmową weryfikację części

Polub nas na facebooku